Oferujemy Państwu

Zyskaj nowych klientów

i skuteczny rozwój online

Dedykowana platforma marketingowa

Zyskaj kampanie reklamowe w całym polskim internecie.

Dedykowana platforma marketingowa

Oferujemy Ci kampanie reklamowej w dedykowanej platformie reklamowej. Platforma GO to zbiór nowoczesnych i prostych w obsłudze narzędzi marketingowych, który pomogą Ci rozwinąć Twój biznes.

Oferujemy ci prowadzenie profesjonalnych kampanii reklamowych rozliczane za dany efekt. Reklamy są wyświetlana w największych polskich strona jak Onet, Wirtualna Polska, Olx, Tvn24, interia, Gazeta.pl itp. To, czym wyróżniają się kampanie to zaawansowana analityka która pozwala docierać do klientów, którzy są zainteresowania Państwa produktami. Platforma jest doskonała dla branży e-commerce, jeśli prowadzisz sklep internetowy i chcesz zwiększyć sprzedaż to narzędzie marketingowe jest dla ciebie.

Poznaj narzędzia marketingowe jakie używamy:

Mailing – kampanie mailowe które pojawiają się internautom, dopiero po zalogowaniu. Tu nie płacisz za ilość wysyłki, lecz za dany efekt, otwarcie wiadomości, klikniecie w link itp. Daje to dużą konwersję. Twoje reklamy pojawiają się na interia, Onet, Google. To tylko niektóre korzyści jakie daje ci nowoczesna kampania mailingowa.

RTB – kampanie reklamowe, które zwiększają konwersje sprzedaży. Zmienia odwiedzających w klientów. to narzędzie marketingowe precyzyjnie targetuje twoje reklamy i wyświetla w największych polskich portalach. Docierasz do całego polskiego internetu. Dzięki integracji z twoją stroną zyskujesz staranną analizę odwiedzających użytkowników. Działania marketingowe oparte o dane, analitykę internetową.

Similar – kampanie reklamowe, które docierają do nowych potencjalnych klientów. Dzięki zebranym danym, reklama dociera do osób, które bezpośrednio poszukują twoich produktów. Zaawansowane wykorzystanie technologii cookies pozwala platformie odpowiednie tagować użytkowników. Dotrzyj z reklamą do osób zainteresowanych Twoją ofertą.

Video – kampanie reklamowe w formie wideo które pojawiają się w treści wideo. Ta forma reklamy to przyszłość kampaniach reklamowych, najskuteczniej przyciąga uwagę użytkowników. Reklama pojawia się w 30s klipie wideo. Szczegółowe targetowanie bazujące na lokalizacji użytkownika oraz na profilu behawioralnym daje niesamowite efekty.

Korzyści jakie dajemy ci

  • Reklama w największych polskich portalach – Onet.pl, WP.pl, Interia.pl, Google.pl, Olx.pl, Tvn24.pl
  • Gwarantowane efekty, zwiększamy konwersje zakupowe,
  • Precyzyjne targetowanie reklam,
  • Łatwa integracja ze sklepami i stronami,
  • Wykorzystywanie zaawansowanej analityki internetowej, działania oparte o dane,
  • Atrakcyjna ceny rynkowe dla kampanii reklamowej,
  • Jesteśmy bezpośrednimi partnerami Go, posiadamy konto agencyjne,
  • Stałe wsparcie i doradztwo.

Reklamy wyświetlane są w najpopularniejszych polskich stronach

Wirtualna Polska
Onet
Interia
Olx
Tvn24
Gazeta.pl
Oferujemy ci kampanie reklamowe, które zwiększają obroty w sklepach internetowych. Zyskaj zaawansowane narzędzie marketingowe.