Dla E-commerce

Sprawdź naszą ofertę dla sklepów internetowych, zobacz nowe rozwiązania marketingowe.

Oferujemy innowacyjne rozwiązania marketingowe dla e-commerce, wykorzystujące uczenie maszynowe (machine learning), co pozwala na optymalizację i personalizację kampanii marketingowych, zwiększając tym samym skuteczność i efektywność działań marketingowych naszych klientów. Nasze podejście opiera się na analizie danych, co pozwala na lepsze dopasowanie strategii do potrzeb rynku i klientów.

Marketing performance dla e-commerce. Skalujemy sprzedaż.

Dedykowana platforma marketingowa

Sprzedawaj więcej, trafiając bezpośrednio do odbiorców zainteresowanych Twoimi produktami. Pokażemy cię w największych polskich portalach Onet.pl, Interia.pl, Olx.pl. Zyskaj nowych klientów.

Sprzedaż na Amazonie

Kompleksowa obsługa na Amazonie. Powierz obsługę swojej sprzedaży profesjonalistom. Zwiększ ponadprzeciętnie swoją sprzedaż. Sprzedawaj na cały świat.

Sprzedaż na Marketplace

Marketplace to platforma internetowa, gdzie sprzedawcy z różnych krajów oferują swoje produkty. To doskonała okazja na zwiększenie sprzedaży i ekspansję na rynki międzynarodowe. Klienci mogą łatwo i wygodnie kupować produkty z różnych źródeł, co stanowi korzyść dla obu stron transakcji.

Analityka internetowa

Google Analytics 4, to dokładności, skuteczność to daje ci pełna Analityka internetowa. Wdrażamy GA4 w celu analizowania zdarzeń i skalowania twojego sklepu internetowego. Analityka internetowa będzie dla Twojego biznesu źródłem wiedzy o Twoim potencjalnym kliencie, im dokładniejsze dane pozyskamy, tym większą przewagę zyskasz na rynku.