Kampanie na YouTube

Wykorzystujemy potencjał video marketingu, wspieramy w rozwoju marek osobistych.

Reklamy na YouTubie

Czy wiesz, że przeciętny użytkownik najwięcej czasu spędza na YouTube a dopiero potem w innych mediach społecznościowych jak Facebooku i Instagram? Dużo czasu spędzamy również na nowym portalu społecznościowym TikToku. Korzystając z aplikacji TikTok spędzają niemal 20 godzin miesięcznie na oglądaniu krótkich filmików. Możesz zauważyć jak duży potencjał kryje się wideo.

YouTube to największa platforma społecznościowa w formacie wideo. Każdego miesiąca loguje się średnio 1,5 miliarda użytkowników. Wśród nich znajdują się właśnie twoi klienci. Wiem jak do nich możemy dotrzeć i uruchomić skuteczne kampanie reklamowe w YouTube Ads. Kampanie reklamowe pozwolą w angażujący sposób promować produkty lub usługi. Popraw rozpoznawalność marki, docieraj do nowych klientów.

Marka osobista

Coraz trudniej wyobrazić sobie dziś marki która nie wyraża się poprzez wideo. Projektowanie własne marki osobistej łączy się z wieloma aspektami jak korzystanie z wideo. Wideo może służyć w różnych kwestiach, w opowiadaniu historii i wizja danej marki, polecaniu produktów lub usług. Youtube pozwala prowadzić również własny kanał który może służyć do budowania twojego wizerunku online. Przez wiele marek nie jest on jeszcze wykorzystywany. Właśnie teraz masz możliwość projektowania własnej marki osobistej na YouTube. Marka osobista nie jest modą, lecz niezbednym elementem w biznesie.

Co nas wyróżnia w kampaniach?

 

Z

Konkretne działania

W kampaniach reklamowych skupiamy się na konkretnych działaniach marketingowych które są dostosowane indywidualnie do każdego klienta.

Z

Optymalizacja budżetu reklamowego

W naszym wykonaniu nie marnujemy budżetów reklamowych naszych klientów.
Działania są zabezpieczone dodatkowymi autorskimi narzędziami. Dzięki czemu Twój budżet jest chroniony przed stratami, zawyżonymi kosztami.

Z

Precyzyjne kierowanie

Youtube posiada szerokie spektrum targetowania reklam. Ma możliwość swobodnego korzystania z różnorodnych formatów reklamowych. Bezpośrednio docieramy osób zainteresowanych twoją marką.

Z

Własna metodologia

Jako twórcy marketingu pracujemy według własnej metodologii. To oznacza, że szczególną wagę przypisujemy rentowność kampanii. Tworzymy kampanie reklamowe z odpowiednią strategią i wypracowanymi taktykami.

Z

Indywidualny specjalista

U nas delegujemy ekspertów do danej kampanii reklamowej. Co dzienie monitorujemy kampanie reklamowe i przeznaczamy odpowiedni na to czas. Nie działamy schematycznie, szablonowo. Stawiamy na jakość usług.

Z

Ogromny zasięg reklam

YouTube jest drugą po Google najpopularniejsza wyszukiwarka na świecie. Jest najpopularniejszym portalem społecznościowym wideo. Regularnie odwiedzany przez ok. 20 milionów internautów w Polsce (z 28 mln). Daje duży potencjał sprzedażowy i zasięgu twoich reklam.

Z

Kampanie maszynowe w YouTube Ads

Nasze prowadzone kampanie reklamowe różnią się od klasycznego prowadzenia konta reklamowego. Idziemy z duchem czasu i prowadzimy reklamę z wykorzystaniem uczenia maszynowego który daje nam system reklamowy YouTube Ads (Google Ads). Nadążamy za innowacjami w marketingu.

Z

Partnerska współpraca

Jesteśmy nastawieni na długoterminową współpracę. Dla nas liczy się stały kontakt, poznawania potrzeb naszych klientów.
Stale dostosowujemy się do zmian i rozwoju każdego klienta. Służymy stałym doradztwem. 

Z

Kompleksowość

Gwarantujemy naszym klientom pełną obsługę, i realizacje kampanii reklamowej. Stale udoskonalamy naszą ofertę. Wspieramy w kreacjach reklamowych wideo. Wideo również możesz wykorzystać w reels i na TikToku.

Dlaczego warto?

Zmieniamy widzów w klientów, zwiększamy zasięg i rozpoznawalność marek. Reklama w YouTube wykorzystują dane Google, wyświetla twój przekaz odpowiednim użytkownikom we właściwym momencie. YouTube Ads ma ogromny potencjał reklamowy, możemy promować cie przy pomocy spotów reklamowych, ale też w sieci partnerskiej. Wykorzystujemy wiele formatów reklamowych, doradzamy na każdym etapie rozwoju i promocji marki.

YouTube niesie wiele korzyści, i doskonale sprawdza się dla wielu marek osobistych. Rozwijaj się jako artysta, influencer czy jako właściciel firmy czy sklepu internetowego. Wspieramy rozwój każdego docieramy do określonej grupy docelowej mierzymy skuteczność działań dzięki analityce internetowej. Otwórz się na nowe możliwości marketingowe.

Porozmawiajmy o tym, co możemy zrobić dla Twoje Marki.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Zapoznamy się z Twoimi potrzebami i celami.

Przygotujemy dla Ciebie atrakcyjną ofertę!