Dajemy klientom

Zyskaj nowych klientów

i skuteczny rozwój online

Konsultacje i warsztaty

Pomagam poznać bardziej biznes online.

 

Konsultacje i warsztaty to spotkania, na których dzielę się z Tobą moją wiedzą i doświadczeniem z zakresu sprzedaży i marketingu internetowego.

 

Konsultacje to wyjątkowe spotkania, na których przepracujemy najważniejsze aspekty Twojego biznesu. Dzięki indywidualnemu podejściu odkryjemy kluczowe informacje na temat twoich klientów i konkurentów. Zapoznam Cię też z przydatnymi narzędziami z zakresu sprzedaży oraz marketingu internetowego. Oferuję zarówno możliwość konsultacji indywidualnych, jak i grupowych – na przykład dla pracowników.

Warsztaty to szkolenia, na których dzielę się praktyczną wiedzą i konkretnymi umiejętnościami. Warsztaty odbywają się w większym gronie, co pozwala pracować zespołowo. U mnie będziesz miał okazję poznać praktyczne narzędzia i umiejętności zakresu psychologii sprzedaży, biznesu oraz e-marketingu.

Formułę szkoleń i zakres tematów dostosowuję indywidualnie do potrzeb każdej firmy. Po szkoleniu będziesz umiał prowadzić skuteczne działania marketingowe w internecie oraz podniesiesz swoje kompetencje sprzedażowe. Poznasz przydatne narzędzia, które pomogą Ci rozwijać Twój biznes, zdobywać klientów i zwiększać zyski.

Prowadzisz własny biznes, masz świetny produkt lub usługę, ale wiesz, że nie zarabiasz na nich tyle, ile byś mógł? Codziennie zastanawiasz się, w jaki sposób dotrzeć do nowych klientów i zwiększyć zyski swojej firmy? A może dopiero rozkręcasz własny biznes i chciałbyś poznać najlepsze możliwości marketingowe oraz ułożyć skuteczną strategię sprzedażową? Prowadzone przeze mnie szkolenia są odpowiedzią na Twoje potrzeby.

Moje szkolenia to praktyczna mapa, którą sam chciałbym otrzymać kilka lat temu, kiedy to ja zakładałem własną firmę. Wiedza w nich zawarta jest uniwersalna i możliwa do zastosowania w każdej branży. To po prostu praktyczne kompendium e-marketingu, nie tylko dla początkujących.

 

Piotr Podgórski
Dyrektor ds. rozwoju e-biznesu