Rozwijamy marki dzięki

Zyskaj nowych klientów

 i skuteczny rozwój online

Poczuj siłę w strategii!

„Nie możesz mówić, że twoja firma jest świetna, jeżeli nie jest świetna w marketingu.” – Polly La Barre

W naszych czasach zachowanie ludzi w zakresie biznesu podlega przełomowym zmianom napędzanymi nowymi trendami w zakresie technologii internetowej i globalizacji. Zarządzanie markami staje się nie lada wyzwaniem. Strategia Marki pomaga spełnić to wyzwanie, planując kreatywne i innowacyjne działania dla firm, wykorzystując przy tym potencjał internetu.

Strategia Marki to:

Kompleksowe i nowoczesne działania w oparciu o prawdziwy proces kreacji. Strategiczne myślenie i doskonałe umiejętności projektowe. Szczegółowe analizy, przy pomocy wyrafinowanych narzędzi i świetnego designu. Wszystkie działania oparte są o holistyczne podejście do biznesu.

 

To właśnie oferuję klientom takim jak Ty!

Poznajmy się!

Najważniejszy jest człowiek!

Dla mnie w interesach najważniejszy jest człowiek – ponieważ to ludzie tworzą biznes. Nie da się zarządzać firmą bez sieci dobrych relacji z ludźmi. Każda osoba to potencjalny partner biznesowy. Stawiam na trwałą i udaną relację biznesową z moimi partnerami. Wiem też, że firmy, które już zaistniały na rynku stale pielęgnują wypracowane relacje z ludźmi. Dzięki takiemu dialogowi, interesom towarzyszy większe zaufanie, zrozumienie i współpraca.

Pragniesz
– zaistnieć na rynku?
– zadbać o wzorowe relacje biznesowe?
– zadbać o stabilny i pomyślny rozwój swojego wizerunku?

Poznaj sposoby, dzięki którym osiągnięcie tych celów będzie możliwe!

W czym mogę Ci pomóc?

Jeśli szukasz kogoś, kto pomoże Ci zaistnieć w internecie, doradzi i wskaże najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu, to trafiłeś do odpowiedniej osoby. Witaj na pokładzie! Jestem do Twojej dyspozycji – napisz do mnie lub zadzwoń i umówmy się na kawę.

Projektowanie stron, blogów, sklepów online

Tylko dobrze zaprojektowana strona, blog lub sklep internetowy wyrożni Twoją Markę online. Projektuje tylko użyteczne strony które są funkcjonalne i generują konkretne efekty. Piekny projekty strony to u mnie standard daję ci projekt który jest gotowy do marketingu online.

E-commerce - Sklep internetowy

Nowoczesny i zautomatyzowany sklep internetowy który wyróżnia się nowoczesnym wyglądem, jest prosty w użytkowaniu i dostosowany do Twoich potrzeb i branży. Responsywny sklep internetowy który jest dostosowany do wszystkich urządzeń mobilnych. Sklep który sprzedaję więcej dzięki innowacyjnemu modelowi.

Marketing w social mediach

Budujemy rozpoznawalność Marki, Prowadzimy strategiczne działania które budują relacje sprzedażowe z Twoimi klientami. Docieramy do Twoich potencjalnych klientów. Pokażemy Twoje produktu i usługi na największych portalach społecznościowych – Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn, TikTok.

Marketing Google Ads (Adwords)

Realizuje wraz ze specjalistami skuteczne kampanie reklamowe Google Ads (Adwords). Z nami nie tylko zwiększysz zasięg, ale przede wszystkim pozyskasz klientów i zwiększysz konwersję. Dobieramy odpowiedni plan działania przez doświadczony zespół który na co dzień prowadzi skuteczne kampanie reklamowe dla wielu firm. My nie tylko uruchamiamy kampanie, ale również opracujemy strategiczny plan działań dla Twojego biznesu. Stawiamy na długofalowa i owocna współprace.

Pozycjonowanie stron

Pozycjonowanie stron wg najnowszych trendów i algorytmów Googla. U nas tylko skuteczne i bezpieczne pozycjonowanie dla twojego biznesu. Sprawiam że klienci odnajdują Twoje produktu i usługi bezpośrednio z wyszukiwarki Google. Pozycjonowanie to jedna z podstawowych działań marketingu internetowego. Daje ci najlepszych specjalistów od SEO.

Strony internetowe, blogi, sklepy online

Projektuję strony, blogi, sklepy internetowe dostosowane do twoich potrzeb. Wyróżnimy cię w internecie. W pełni kompletna strona dostosowana do marketingu online.

Przygotuję dla Ciebie atrakcyjną ofertę!

Do każdego klienta podchodzę indywidualnie. Zapoznam się z Twoimi potrzebami, celami i przygotuję dla Ciebie ofertę w atrakcyjnej cenie. Wystarczy się ze mną skontaktować.

Porozmawiaj z ekspertem w sprawie obsługi Twojego biznesu w internecie

Otwieram nowe możliwości. Od 10 lat staram się sprostać nawet najbardziej konkurencyjnym branżom, pomagając moim klientom budować widoczność ich firm w internecie.

Zaproponuje rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb i branży.

Pomogę Ci w doborze odpowiednich narzędzi marketingowych.

Zbadam działania konkurencji, aby przedstawić Ci aktualną sytuację w branży i wybrać najlepsze rozwiązanie.

Wybiorę najlepszą strategię sprzedażową dla Twoich produktów i usług.

Zadzwoń teraz

 

+48 799 987 972

Jestem do Twoje dyspozycji.

 Współpracuję z wieloma branżami 

Małe i średnie firmy

 Liderzy branż

E-commerce handel internetowy

 Blogerzy influencerzy

 Efekty osiągane dla klientów

%

wzrost zasięgu kampanii reklamowej

%

wzrost transakcji klientów

%

wzrost ilości zakupów

%

klientów poleca nas innym!

Odkryje i wyróżnię unikalną wartość Twoje marki!

Zaplanuję odpowiednią strategię marketingową dla Twojego biznesu!

Zwiększymy sprzedaż Twojego produktu lub usługi!

Zaprojektuje strategie dla Twoje Marki online!

Kilka słów o mnie…

Cześć nazywam się Piotr Podgórski

Zajmuję się wspieraniem firm w budowaniu i promowaniu ich marek w internecie. Codziennie wspieram wielu przedsiębiorczych ludzi. Poza firmami oferuję wsparcie dla blogerów, influencerów, czy youtuberów.

Zajmuję się wieloma usługami w internecie. Projektuję strony, blogi oraz sklepy internetowe, wykorzystując najnowsze technologie internetowe. Przeprowadzam również działania z dziedziny marketingu internetowego. Oferuję unikalną ofertę na rynku, którą jest Strategia dla Marek.

Jestem doświadczonym praktykiem. Podczas tworzenia oferty zaczynam zawsze od zrozumienia Twojej perspektywy i Twoich potrzeb. Stawiam na partnerską relację, o którą opieram cały proces projektowania Twojej marki, dbając z Tobą o każdy szczegół. Do realizacji dobieram odpowiednie narzędzia i działania, dostosowane indywidualnie do Twojego biznesu.

Do biznesu podchodzę holistycznie. Wykorzystując wiedzę, doświadczenia oraz zdobyte umiejętności z wielu dziedzin, takich jak psychologia biznesu, marketing czy strategiczne działania oparte o analitykę internetową. Moje doświadczenia opierają się o nieustanny rozwój osobisty i biznesowy, którym chętnie się z Tobą podzielę. Każdemu partnerowi oferuję wsparcie na najwyższym poziomie. Wystarczy się ze mną skontaktować.

Dostarczam rozwiązań, które budują efektowność działań. Dzięki innowacyjnemu modelowi biznesowemu wspieram liderów, managerów, ekspertów i przedsiębiorców w osiąganiu ich strategicznych celów.