Dajemy klientom

Zyskaj nowych klientów

i skuteczny rozwój online

O Mnie

Były Freelancer

 

Cześć nazywam się Piotr Podgórski

Czym się zajmuję?
Pomagam firmom, blogom oraz sklepom internetowym w promowaniu ich marek w internecie. Poprzez psychologię biznesu i strategiczne działanie wspieram Wasz wizerunek internecie. Oferuję unikalną metodę w projektowaniu Strategii dla Marek, która zawiera wszystkie niezbędne działania dla rozwoju Twojego biznesu w internecie.

Mój początek w e-biznesie…
Zaczynałem rozwijać się w branży internetowej ponad 10 lat temu. Pierwsze doświadczenia zdobywałem, oferując usługi hostingowe. Utrzymywałem strony, blogi, czy sklepy internetowe na odpowiednich serwerach i dbałem o ich prawidłowe działanie przez 24 godziny na dobę. Obsługiwałem ponad 100 klientów. W tym czasie śledziłem pojawiające się trendy i zainteresowałem się branżą biznesu w internecie. Rosnące zapotrzebowanie na rynku internetowym pozwoliło mi oferować inne usługi, takie jak pozycjonowanie stron i marketing internetowy. Podczas obsługi klientów miałem okazję zdobywać wiedzę i doświadczenie z zakresu sprzedaży i komunikacji biznesowej. Zdobyte umiejętności mogłem wykorzystywać w praktyce. W tym czasie stawiałem też swoje pierwsze kroki w programowaniu stron internetowych. Od samego początku inwestowałem w swój rozwój, biorąc udział w licznych szkoleniach i webinarach w dziedzinach sprzedaży oraz marketingu internetowego.

Co oferuję dziś?
Dziś specjalizuję się we wspieraniu firm w budowaniu i promowaniu ich marek w internecie. Ciągle stawiam też na własny rozwój, zarówno osobisty, jak i biznesowy, biorąc udział w licznych szkoleniach prowadzonych przez specjalistów. Z zamiłowaniem śledzę trendy biznesu oraz e-commerce. Jestem doświadczonym praktykiem. Uważam, że tylko sprawdzone metody przynoszą odpowiednie efekty. W swoje ofercie prezentuję unikalną metodę planowania strategii dla marek, która opiera się o psychologię strategicznego działania, wykorzystując narzędzia z wielu dziedzin, w tym analitykę internetową. Tak właśnie narodziło się moje holistyczne podejście do biznesu.

Podczas tworzenia oferty zaczynam zawsze od próby dokładnego zrozumienia Twojej perspektywy i Twoich potrzeb. Stawiam na partnerską relację, na której opieram cały proces projektowania, dbając z Tobą o każdy szczegół. Do realizacji dobieram odpowiednie narzędzia i działania, dostosowane indywidualnie do Twojego biznesu przy współpracy z ekspertami.

Od Freelancera do Agencji digital marketing. Wykorzystaj praktyczne i sprawdzone rozwiązania, które skutecznie rozwijają biznes online.