Oferujemy Państwu nowoczesną technologię w marketingu internetowym!

Zyskaj nowych klientów

i skuteczny rozwój online

Sprzedaż na Amazonie

Sprzedawaj swoje produkty na całym świecie.

Sprzedaż na Amazonie

Sprzedaż na Amazonie zapewnia docieranie do ponad 300 mln klientów na całym świecie, obecnych w ponad 200 krajach i terytoriach. W Europie w niektórych krajach odpowiada nawet za 50% całej sprzedaży online. Amazon to Amerykański gigant w sprzedaży globalnej. Jak wspomnieliśmy Amazon daje dostęp do wielu rynków, pozwala na dotarcie do ogromnej liczby potencjalnych klientów. Warto wykorzystać tak ogromny potencjał sprzedażowy jaki daje Amazon.

Zapewniamy pełną obsługę na Amazonie

Oferujemy ci pełne wsparcie w sprzedaży na Amazonie. Realizujemy szereg usług w zakresie prowadzenie kont na Amazonie na najwyższym poziomie. Jesteśmy twoim partnerem i zależy nam, żeby nasi klienci osiągnęli sukces międzynarodowy. W Strategia Marki zawsze jesteś pod opieką ekspertów z kilkunastoletnim doświadczeniem w sprzedaży internetowej. W sprzedaży na Amazon korzystamy z najlepszych rozwiązań dostępnych na rynku.

Otwórz się na nowe możliwości. Ekspansja międzynarodowa w zasięgu ręki. Z nami wejście na rynki zagraniczne jest możliwe sprzedawaj i zarabiaj na Amazon.