Rozwijamy marki dzięki

Zyskaj nowych klientów

 i skuteczny rozwój online

Poczuj siłę w strategii!

„Nie możesz mówić, że twoja firma jest świetna, jeżeli nie jest świetna w marketingu.”

– Polly La Barre

W obecnych czasach podejście w zakresie biznesu podlega przełomowym zmianom napędzanymi nowymi trendami w zakresie technologii internetowej i e-commerce. Zarządzanie markami staję się nie lada wyzwaniem. Strategia Marki pomaga spełnić to wyzwanie, projektując strategiczny plan rozwoju dla biznesu online. Pomożemy wykreować wizerunek Twojej marki.

 

Strategia Marki to:

Kompleksowe i nowoczesne działania w oparciu o prawdziwy proces kreacji. Strategiczne myślenie i doskonałe umiejętności projektowe. Szczegółowe analizy działań, korzystając z wyrafinowanych i nowoczesnych narzędzi marketingowych i świetnego brandingu. Wszystkie działania oparte są o holistyczne podejście do biznesu przy współpracy z ekspertami w swoich dziedzinach.

 

To właśnie oferuję klientom takim jak Państwo!

Poznajmy się!

Najważniejszy jest człowiek!

Dla mnie w interesach najważniejszy jest człowiek – ponieważ to ludzie tworzą biznes. Nie da się zarządzać firmą bez sieci dobrych relacji z ludźmi. Każda osoba to potencjalny partner biznesowy. Stawiam na trwałą i udaną relację biznesową z moimi partnerami. Wiem też, że firmy, które już zaistniały na rynku stale pielęgnują wypracowane relacje z ludźmi. Dzięki takiemu dialogowi, interesom towarzyszy większe zaufanie, zrozumienie i współpraca.

Pragniesz
– zaistnieć na rynku online?
– zadbać o wzorowe relacje biznesowe?
– zadbać o stabilny i pomyślny rozwój swojego wizerunku?

Poznaj sposoby, dzięki którym osiągnięcie tych celów będzie możliwe! 

Zapraszam do owocnej i partnerskiej współpracy.

 

W czym mogę Ci pomóc?

Jeśli szukasz kogoś, kto pomoże Ci zaistnieć w internecie, doradzi i wskaże najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu, to trafiłeś do odpowiedniej osoby. Witaj na pokładzie! Jestem do Twojej dyspozycji – napisz do mnie lub zadzwoń i umówmy się na kawę.

Nasze kompetencje

Oferta dopasowana do Twoich potrzeb. Oferujemy kompleksowe usługi dla Twojego biznesu. Każdy projekt traktujemy indywidualnie i rozpoczynamy od przygotowania spójniej strategii łącząc Twoje oczekiwania i możliwości jakie daje digital marketing. Stawiamy na efektywność i dostarczamy wyniki.

Projektowanie stron

Projektuje strony internetowe które wyróżniają się swoją atrakcyjnością i unikalnością. Każda zaprojektowana strona jest dostosowana do urządzeń mobilnych – na przykład tabletów i smartfonów. Skupiam się też na tym, aby strona była przyjazna dla wyszukiwarki Google. To tylko podstawowe zalety zaprojektowanej przeze mnie strony internetowej.

Dbam również, aby strona była dostosowana marketingowo dzięki czemu twoja promocja jest bardziej efektywna. To tylko niektóre korzyści jak daję.

Stronę internetową która wyróżni ci na rynku i sprawi, że będzie chętnie odwiedzana przez klientów.

Tylko teraz oferuję wykonanie strony internetowej w atrakcyjnej cenie rynkowej.

Projektowanie blogów, stron prywatnych

Chcesz rozpocząć swoją przygodę w blogowaniu, ale nie posiadasz wiedzy technicznej?

Zaprojektuję bloga który będzie dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb. Dam Ci gotowe rozwiązanie dla rozwoju Twoje marki osobistej. Edycja jest łatwa i intuicyjna z możliwością rozbudowy, a dodawanie artykułów nie sprawi ci problemów. Strona również będzie responsywna – dostosowana do urządzeń mobilnych.

To specjalna i indywidualna oferta dla osób które chcą zacząć swoją przygodę w blogowaniu. Również możesz liczyć na naszą pełną opiekę i doradztwo w zakresie rozwoju swoje marki osobistej.

Zacznij realizować swoją pasję!

E-commerce – sklep internetowy

Nowoczesny i zautomatyzowany sklep internetowy pod każdym względem. Sklep który sprzedaję więcej.

Takie rozwiązanie oferuje swoim Klientom. Wiemy że tylko dobrze zaprojektowany sklep internetowy który jest funkcjonalny dla klientów będzie przynosił zyski dla Twojego biznesu. Warto również zadbać o dodatkowe kwestie, aby sklep wyróżniał swoim Brandem, który mu nadamy. Marka osobista to klucz który wyróżni Ciebie na rynku.

Projektuje sklepy internetowe które są innowacyjne i dostosowane do potrzeb biznesowych, dzięki czemu masz gwarancje, że sklep będzie w pełni funkcjonalny. Dbam również, aby był zintegrowany pod działania marketingowe.

Projektuje sklepy internetowe które generują sprzedaż!

Marketing w social mediach

Budujemy rozpoznawalność Marki, Prowadzimy strategiczne działania które budują relacje sprzedażowe z Twoimi klientami. Docieramy do Twoich potencjalnych klientów poprzez odpowiednie targetowanie.

We współpracy z klientem, na podstawie naszego doświadczenia, stworzymy spójną strategię obecności marki w mediach społecznościowych. Kompleksowo zarządzamy profilami marek na Facebooku, Instagramie, LinkedInie, Twitterze i Tiktoku. Realizujemy działania komunikacyjne w celu budowania wizerunku oraz zaangażowanej grupy odbiorców. Pokazujemy naszym klientom, że kanały social media to wydajne narzędzie sprzedażowe.

Prowadzimy kampanie reklamowe które generują konkretne efekty. Zacznij od bezpłatnej analizy marketingowej!

Kampanie Google Ads & Zakupu

Google Ads to kampanie reklamowe które docierają bezpośrednio do Twoich klientów.

Wyszukiwarkę Google na co dzień korzysta 90% Polaków. To właśnie w niej wyszukujemy na co dzień usługi i produkt które chcemy zakupić. Warto aby właśnie w pierwszej kolejności znaleźli Państwa ofertę. Dzięki ekspertom w tej dziedzinie, przeprowadzamy skuteczne kampanie reklamowe które generują konkretne rezultaty. Prowadzimy kampanie reklamowe które są efektywne, mierzalne i posiadają spójną strategię działań. Wykorzystujemy hybrydowy model działania.

Pokażemy Twój produkt bezpośrednio klientom którzy są nimi zainteresowani. Wykorzystaj moc Googla!

Pozycjonowanie stron, sklepów oraz blogów

Dziś z wyszukiwarki Googla korzysta każdy. I jest to najlepszy dowód na to, że prowadząc biznes w internecie, warto zadbać, aby klienci odnaleźli właśnie Twoje produkty lub usługi.

Wysokie pozycje w wynikach Google to gwarancja wartościowego ruchu na stronie internetowej, to również większa sprzedaż dzięki dobrej konwersji. Pozycjonowanie również wpływa na lepszy wizerunek i zaufanie marki.

Pomożemy Ci uzyskać wyższą pozycję w Google dzięki strategicznym działaniom. Pozycjonowanie to najlepsza metoda na to by Twoja strona była wysoko w wynikach wyszukiwania w Google dla haseł najczęściej wyszukiwanych dla twoje marki.

Stań się widoczny w Google.

Dedykowana platforma reklamowa

Sprzedawaj więcej, trafiając bezpośrednio do odbiorców zainteresowanych Twoimi produktami za pomocą platformy reklamowej – To twoje oprogramowanie marketingowe.

Pokażemy twoje reklamy w najpopularniejszych polskich stronach jak Wirtualna Polska, Onet, Interia, OLX, Tvn24, Gazeta.pl. Dzięki precyzyjnemu targetowaniu poprzez technologie cookies i integracji. Całościowo również opieramy się o dane wykorzystując do tego analitykę internetową.

Z milionów wyświetleń pieczołowicie wyłowimy tylko te, które skonwertują na Twoje stronie lub sklepie internetowym. Zyskaj nowych klientów i optymalizuj budżet reklamowy.

Dajemy Ci nowoczesne oprogramowanie marketingowe, wykorzystaj je.

Branding – kreowanie Twojego wizerunku

W otaczającym nas świecie Marka osobista odgrywa ważną rolę w każdym przedsięwzięciu. To właśnie ona informuje Twoich odbiorców o rodzaju Twojej działalności w internecie. Nie zależnie od tego, czy jest to blog, strona firmowa czy sklep internetowy, każdy posiada swój własny wizerunek. Warto zwrócić uwagę, czy strona jest prowadzona właściwie, czy buduje Twój brand, czy nadaje jej osobowości, unikalności.

Branding to proces kreowania i tworzenia Twojego wizerunku, przez pryzmat którego będziesz postrzegany na rynku. Brand pozwala Ci wyróżnić się wśród konkurencji. Oferuję kompleksowe działania w oparciu o prawdziwy proces kreowania wizerunku, łączący strategiczne działania dla Twojego biznesu.

Strategia dla Twoje marki

Żyjemy w czasach konkurencji. Samo posiadanie firmy, produktów i usług nie gwarantuje już osiągnięcia sukcesu w branży. Aby odnieść sukces warto mieć plan działania i strategię dla Twojego wizerunku. To właśnie strategia odpowiada za wyróżnienie firmy na rynku.

Strategia dla Marki to unikalna oferta na rynku. Jest to proces wielu strategicznych działań, które są dostosowane do Twojego biznesu. Łączą w sobie wiele działań z wielu obszarów takich jak branding, analityka internetowa, czy psychologia biznesu. Wykorzystuję się też innowacyjne narzędzia. Strategia dla Marki to kompleksowy plan działania, który ma rozwijać Twój biznes w internecie, służyć doradztwem i stałym wsparciem w Twoim biznesie. Ma również osiągać Twoje cele.

Jeśli zainteresowała Cię oferta – skontaktuj się i dowiedz się więcej.

Przygotuję dla Ciebie atrakcyjną ofertę!

Do każdego klienta podchodzę indywidualnie. Zapoznam się z Twoimi potrzebami, celami i przygotuję dla Ciebie ofertę w atrakcyjnej cenie. Wystarczy się ze mną skontaktować.

Porozmawiaj z ekspertem w sprawie obsługi Twojego biznesu w internecie

Otwieram nowe możliwości. Od 10 lat staram się sprostać nawet najbardziej konkurencyjnym branżom, pomagając moim klientom budować widoczność ich firm w internecie.

Zaproponuje rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb i branży.

Pomogę Ci w doborze odpowiednich narzędzi marketingowych.

Zbadam działania konkurencji, aby przedstawić Ci aktualną sytuację w branży i wybrać najlepsze rozwiązanie.

Wybiorę najlepszą strategię sprzedażową dla Twoich produktów i usług.

Skontaktuj się ze mną i skorzystaj z oferty

 Współpracuję z wieloma branżami

 

Małe i średnie firmy

Liderzy branż

E-commerce handel internetowy

Blogerzy influencerzy

Partner dla twojego biznesu online

 Efekty osiągane dla klientów

 

%

Wzrostu zasięgu marki online

%

Wzrost dotarcia do klient w kampaniach reklamowych

%

wzrost ilości zakupów

%

klientów poleca nas innym!

Odkryje i wyróżnię unikalną wartość Twoje marki!

Zaplanuję odpowiednią strategię marketingową dla Twojego biznesu!

Zwiększymy sprzedaż Twojego produktu lub usługi!

Zaprojektuje strategie dla Twoje Marki online!

Kilka słów o mnie…

Cześć nazywam się Piotr Podgórski

Zajmuję się wspieraniem firm w budowaniu i promowaniu ich marek w internecie. Codziennie wspieram wielu przedsiębiorczych ludzi. Poza firmami oferuję wsparcie dla blogerów, influencerów, czy youtuberów.

Zajmuję się wieloma usługami w internecie. Projektuję strony, blogi oraz sklepy internetowe, wykorzystując najnowsze technologie internetowe. Przeprowadzam również działania z dziedziny marketingu internetowego. Oferuję unikalną ofertę na rynku, którą jest Strategia dla Marek.

Jestem doświadczonym praktykiem. Podczas tworzenia oferty zaczynam zawsze od zrozumienia Twojej perspektywy i Twoich potrzeb. Stawiam na partnerską relację, o którą opieram cały proces projektowania Twojej marki, dbając z Tobą o każdy szczegół. Do realizacji dobieram odpowiednie narzędzia i działania, dostosowane indywidualnie do Twojego biznesu.

Do biznesu podchodzę holistycznie. Wykorzystując wiedzę, doświadczenia oraz zdobyte umiejętności z wielu dziedzin, takich jak psychologia biznesu, marketing czy strategiczne działania oparte o analitykę internetową. Moje doświadczenia opierają się o nieustanny rozwój osobisty i biznesowy, którym chętnie się z Tobą podzielę. Każdemu partnerowi oferuję wsparcie na najwyższym poziomie. Wystarczy się ze mną skontaktować.

Dostarczam rozwiązań, które budują efektowność działań. Dzięki innowacyjnemu modelowi biznesowemu wspieram liderów, managerów, ekspertów i przedsiębiorców w osiąganiu ich strategicznych celów.