Dajemy klientom

Zyskaj nowych klientów

i skuteczny rozwój online

Nasze kompetencje

Prowadzimy skuteczny rozwój online dla biznesu i marek osobistych. Wykorzystujemy wiele narzędzi marketingowych i strategii. Zapoznaj się z pełną ofertą.

 

Codziennie wspieramy wielu przedsiębiorczych ludzi. Poza firmami oferujemy wsparcie dla blogerów, influencerów, czy youtuberów. Oferujemy kompleksowe usługi od A do Z dla Twoje Marki. Zapewniamy efektywny rozwój online.

Social media

Budujemy rozpoznawalność Marki w mediach społecznościowych. Prowadzimy strategiczne działania, które budują relacje wśród fanów. Docieramy do potencjalnych klientów, poprzez odpowiednie targetowanie.

Marketing w Google

Google Ads to kampanie reklamowe, które docierają bezpośrednio do Twoich klientów. Dzięki ekspertom w tej dziedzinie przeprowadzamy skuteczne kampanie reklamowe, które generują konkretne wyniki.

Pozycjonowanie i optymalizacja SEO

Wysokie pozycje w wynikach Google to gwarancja wartościowego ruchu na stronie internetowej, to również większa sprzedaż dzięki dobrej konwersji. Pozycjonowanie również wpływa na lepszy wizerunek i zaufanie marki

Performance Marketing

Wybierzemy działania które przyniosą konkretne efekty - wejścia na stronę, leady, zakupy w sklepie itp. Generujemy sprzedaż, zwiększamy konwersje.

Branding

Brand pozwala wyróżnić cię wśród konkurencji i na rynku. To twoja komunikacja z klientami. Oferujemy kompleksowe działania w oparciu o prawdziwy proces kreowania wizerunku.

Strategia dla Twoje marki

To właśnie strategia wyznacz odpowiedni rozwój biznesu online. Oferujemy konkretny plan rozwoju dla Twojej marki. Nasza strategia twój rozwój. Zyskaj konkretne efekty.

Strony internetowe, blogi, sklepy online


Projektujemy strony, sklepy i blogi. Wyróżnimy cię na rynku. Projektujemy strony internetowe, które wyróżniają się swoją atrakcyjnością i unikalnością.

Marketing Automation

Generujemy leady, projektujemy lejki marketingowe, zapewniamy pełna automatyzacje, która zwiększa wyniki sprzedażowe.

Content Marketing

Content jest jak dobra historia, od której nie możemy się oderwać. Tworzymy angażujące treści, które zapadają w umysłach klientów.

Nowość na rynku

Dedykowana platforma reklamowa


Sprzedawaj więcej, trafiając bezpośrednio do odbiorców zainteresowanych Twoimi produktami. Pokażemy cię w największych polskich portalach. Zyskaj nowych klientów.

Sprzedaż na Amazonie

Kompleksowa obsługa na Amazonie. Powierz obsługę swojej sprzedaży profesjonalistom.
Zwiększ ponadprzeciętnie swoją sprzedaż.

Influencer marketing

Poznaj możliwości, jakie daje influencer marketing. Zbuduj rozpoznawalność swoje marki przez rekomendowane twoich produktów przez influencerów.

Porozmawiajmy o tym, co możemy zrobić dla Twoje Marki.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Zapoznamy się z Twoimi potrzebami i celami.

Skontaktuj się z nami.
Przygotujemy dla Ciebie atrakcyjną ofertę!

Zadzwoń do nas

Tel 799 987 972
[email protected]

Zaufali nam

Zobacz kogo obsługujemy. Dołącz do grona zadowolonych klientów.

Tytan Gym&Fit
Terapeutka Agnieszka Hampel
Noble shrimp
StyloDrew
Stary Hangar
Pasieka Szlachecka
Klinika kosmetyczna Exclusive
Fotografia i filmowanie Twarowscy

Jak współpracujemy?

ROZMOWA

Kontaktujemy się telefonicznie, mejlowo lub przez wideokonferencje i ustalam zakres współpracy. Ustalamy najważniejsze i kluczowe elementy. Przygotowujemy się do drugiego kroku.

ANALIZUJEMY

Analizujemy Twoją branżę oraz konkurencje w celu przygotowania odpowiedniej oferty. Dobieramy skuteczny plan rozwoju.

OFERTA

Przedstawiamy naszą ofertę i propozycję działań, które warto podjąć. Doradzamy i też odradzamy, nie jesteśmy tylko biernymi wykonawcami. Działamy z myślą o interesie naszych klientów.

UMOWA

Podpisujemy prostą umowę współpracy. Papierologia musi być w porządku.

PLAN DZIAŁANIA

Współprace zaczynamy od przygotowania harmonogramu, który dokładnie określi, czym zajmujemy się po kolei. Otrzymujesz pełen plan działań jakie podejmiemy z Twoją marką. Jesteś na bieżąco.

DZIAŁAMY!

Rozpoczynamy pracę, ale pozostajemy w kontakcie. Teraz rozwijamy Twój biznes w internecie. Stale informujemy Cię o rezultatach i działaniach jakie podejmujemy z Twoją marką.

Zapewniamy najlepsze rozwiązania, wyróżniamy się niecodziennym podejściem, nie komplikujemy, dajemy rezultaty, nie utrudniamy, dajemy mierzalne wyniki działań, tłumaczymy w sposób łatwy do zrozumienia. Łączymy kreatywność z wiedzą, pomysłowość z doświadczeniem tak, aby zapewnić najlepszą obsługę naszym klientom.