Oferujemy Państwu nowoczesną technologię w marketingu internetowym!

Zyskaj nowych klientów

i skuteczny rozwój online

Nasze kompetencje

Zapoznaj się z naszą ofertą. Wykorzystujemy wiele narzędzi marketingowych i strategii.

Codziennie wspieramy wielu przedsiębiorczych ludzi. Poza firmami oferujemy wsparcie dla blogerów, influencerów, czy youtuberów. Oferujemy kompleksowe usługi od A do Z dla Twoje Marki.

Social Media

Budujemy rozpoznawalność Marki w mediach społecznościowych. Prowadzimy strategiczne działania, które budują relacje wśród fanów. Docieramy do potencjalnych klientów, poprzez odpowiednie targetowanie.

Marketing w Google

Google Ads to kampanie reklamowe, które docierają bezpośrednio do Twoich klientów. Dzięki ekspertom w tej dziedzinie przeprowadzamy kampanie reklamowe, które generują konkretne wyniki.

Pozycjonowanie

Wysokie pozycje w wynikach Google to gwarancja wartościowego ruchu na stronie internetowej, to również większa sprzedaż dzięki dobrej konwersji. Pozycjonowanie wpływa na lepszy wizerunek i zaufanie marki

Performance Marketing

Wybierzemy działania które przyniosą konkretne efekty – wejścia na stronę, leady, zakupy w sklepie itp. Generujemy sprzedaż, zwiększamy konwersje.

Branding

Brand pozwala wyróżnić cię wśród konkurencji i na rynku. To twoja komunikacja z klientami. Oferujemy kompleksowe działania w oparciu o prawdziwy proces kreowania wizerunku.

Strategia dla Twoje marki

To właśnie strategia wyznacz odpowiedni rozwój biznesu online. Oferujemy konkretny plan rozwoju dla Twojej marki. Nasza strategia twój rozwój. Zyskaj konkretne działania.

Strony internetowe, blogi, sklepy online

Projektujemy strony, sklepy i blogi. Projektujemy strony internetowe, które wyróżniają się swoją atrakcyjnością i unikalnością. Są również gotowe do marketingu.

Marketing Automation

Generujemy leady, projektujemy lejki marketingowe, zapewniamy pełną automatyzację, która zwiększa wyniki sprzedażowe. Projektujemy pełną strategię.

Content Marketing

Content marketing jest jak dobra historia, od której nie możemy się oderwać. Tworzymy angażujące treści, które zapadają w umysłach klientów.

Dedykowana platforma marketingowa

Sprzedawaj więcej, trafiając bezpośrednio do odbiorców zainteresowanych Twoimi produktami. Pokażemy cię w największych polskich portalach Onet.pl, Interia.pl, Olx.pl. Zyskaj nowych klientów.

Sprzedaż na Amazonie

Kompleksowa obsługa na Amazonie. Powierz obsługę swojej sprzedaży profesjonalistom. Zwiększ ponadprzeciętnie swoją sprzedaż. Sprzedawaj na cały świat.

Influencer marketing

Poznaj możliwości, jakie daje influencer marketing. Zbuduj rozpoznawalność swoje marki przez rekomendowane twoich produktów przez influencerów.

Porozmawiajmy o tym, co możemy zrobić dla Twoje Marki.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Zapoznamy się z Twoimi potrzebami i celami.

Przygotujemy dla Ciebie atrakcyjną ofertę!

Skontaktuj się z nami!

793 514 403

kontakt@strategiamarki.com

Jak współpracujemy?

Stawiamy na bliską współpracę i pełne zaangażowanie w realizacje projektów i działań marketingowych. Uważamy że tylko długoterminowa i stała współpraca przynosi najlepsze rezultaty. Nawiążmy owocną i partnerską współpracę.

1. Rozmowa

Kontaktujemy się telefonicznie, e-mailowo lub przez wideokonferencje i omawiamy zakres współpracy. Ustalamy najważniejsze i kluczowe elementy. Przygotowujemy się do drugiego kroku.

2. Analizujemy

Analizujemy Twoją branżę oraz konkurencje w celu przygotowania odpowiedniej oferty. Dobieramy dla ciebie skuteczną strategię marketingową, wizerunkową.

3. Oferta

Przedstawiamy naszą ofertę i propozycję działań, które warto podjąć. Doradzamy i też odradzamy, nie jesteśmy tylko biernymi wykonawcami. Działamy z myślą o interesie naszych klientów.

4. Umowa

Podpisujemy prostą umowę współpracy. Papierologia musi być w porządku. I działamy.

5. Plan działania

Współprace zaczynamy od przygotowania harmonogramu, który dokładnie określi, czym zajmujemy się po kolei. Otrzymujesz pełen plan działań jakie podejmiemy z Twoją marką. Jesteś na bieżąco.

6. Działamy!

Rozpoczynamy pracę, ale pozostajemy w kontakcie. Teraz rozwijamy Twój biznes w internecie. Stale informujemy Cię o rezultatach i działaniach jakie podejmujemy z Twoją marką. Jesteśmy do twoje dyspozycji.

Zapewniamy najlepsze rozwiązania, wyróżniamy się niecodziennym podejściem, nie komplikujemy, dajemy rezultaty, nie utrudniamy, dajemy mierzalne wyniki działań, tłumaczymy w sposób łatwy do zrozumienia. Łączymy kreatywność z wiedzą, pomysłowość z doświadczeniem tak, aby zapewnić najlepszą obsługę. Zawsze jesteśmy do twoje dyspozycji.

Zaufali nam

Zobacz kogo obsługujemy. Dołącz i ty do grona zadowolonych klientów.

Tytan Gym Fit
AgnesLli
NobleShrimp
Staryhangar
PasiekaSzlachecka
Klinika kosmetyczna
Twarowscy
Wzory Prawne