Dajemy klientom

Zyskaj nowych klientów

i skuteczny rozwój online

O nas

Witamy Państwa i dziękujemy, że chcecie bliżej nas poznać.

 

Od Freelancera do Agencji digital marketing

Cześć nazywam się Piotr Podgórski. Byłem osobą która przez ponad 10 lat pracowała jako Freelancer.

Freelancer to osoba określana wolnym strzelcem, niepracująca na etacie, często specjalista w danej dziedzinie, który wykonuje zadania z dowolnego miejsca, nie ma szefa, pracuje według własnych upodobań. Freelancerami są najczęściej graficy, programiści, tłumacze, copywriterzy, redaktorzy, psycholodzy, marketingowcy itd.

Dziś specjalizuję się we wspieraniu firm w budowaniu i promowaniu ich marek w internecie.

 

Piotr Podgórski
Dyrektor ds. rozwoju e-biznesu

O nas

Znaczący rozwój Internetu spowodował, że wzrosło zapotrzebowanie na usługi, które wspierają rozwój w biznesie.

Zdobyte doświadczenie i pasja do biznesu online pozwoliło stworzyć agencje digital marketing – StrategiaMarki.pl. Podczas tworzenia marki zdaliśmy sobie sprawę, że większość ofert na rynku nie posiada konkretnego planu, który by rozwijał biznes kompleksowo i efektywnie. Wiemy z doświadczenia, że to właśnie strategia rozwija firmy. To właśnie nasze strategiczne podejście wyróżnia nas na rynku.

Działamy na rynku jako agencja digital marketing, lecz wykraczamy daleko poza nasze usługi. Wiemy że poza ekspertami w swoich dziedzinach ważne są innowacyjne technologie. Jako agencja nie zamykamy się na rozwiązania. Podchodzimy holistycznie do biznesu. Współpracujemy z wieloma partnerami. Dzięki takiej współpracy nasza oferta jest wzbogacona o najlepsze rozwiązania na rynku.

 

Jesteśmy Strategią dla Marek!

Rozwijamy biznes w internecie

Dajemy Klientom strategiczny plan rozwoju. To pozwala, klientowi wiedzieć co robimy, kiedy oraz w jakim czasie. Z doświadczenia wiemy, że nie wszyscy oferują takie podejście. Gdy się popatrzy na znane marki, to właśnie dzięki strategii zawdzięczają swój rozwój, wizerunek i sprzedaż swoich produktów lub usług. Za każdym sukcesem stoi firma, która wspierała ten rozwój. Warto wybrać firmę która będzie nam w tym towarzyszyć.

Rozwijamy biznes w internecie nie zależnie czy jest to mała, średnia czy duża firma. Nasze działania dopasowujemy, indywidualnie co pozwala rozwijać się każdemu. Poza firmami rozwijamy osoby, które posiadają, swoje hobby i pasję tworząc im markę osobistą. Poza strategią ważna jest, dziś technologia internetowa to właśnie ona wyróżnia nas na rynku.

Technologie marketingowe

Dziś technologie w internecie są ważnym elementem w biznesie. Technologie to różne narzędzia internetowe i marketingowe. Korzystanie z nich wzbogaca możliwości reklamowe i usprawnia działania w rozwoju online. Takie podejście wpływa na lepsze generowanie konkretnych efektów, które chcemy uzyskać. W swoich działaniach opieramy się również o technologie big data. W działaniach dla naszych klientów opieramy się o dane. Analityka internetowa to najlepszy raport dla naszych klientów, pozytywnie wpływa na zwiększenie konwersji. Większość technologii, z której korzystamy oparta jest o uczenie maszynowe. Korzystamy z potencjału sztucznej inteligencji. Jesteśmy innowacyjni i nowatorscy.