Oferujemy Państwu

Zyskaj nowych klientów

i skuteczny rozwój online

O nas

Witamy Państwa i dziękujemy, że chcecie bliżej nas poznać.

O nas

Znaczący rozwój Internetu spowodował, że wzrosło zapotrzebowanie na usługi, które wspierają rozwój biznesu online.

Zdobyte doświadczenie i pasja do biznesu online pozwoliło stworzyć nam agencje digital marketing – StrategiaMarki.pl. Podczas tworzenia marki zdaliśmy sobie sprawę, że większość ofert na rynku nie posiada konkretnego planu, który by rozwijał biznes kompleksowo i efektywnie. Wiemy z doświadczenia, że to właśnie strategia rozwija firmy. To właśnie nasze strategiczne podejście wyróżnia nas na rynku.

Działamy na rynku jako agencja digital marketing, lecz wykraczamy daleko poza nasze usługi. Wiemy że poza ekspertami w swoich dziedzinach ważne są innowacyjne technologie. Jako agencja nie zamykamy się na rozwiązania. Podchodzimy holistycznie do biznesu. Współpracujemy z wieloma partnerami. Taka współpraca wzbogaca naszą ofertę o najlepsze rozwiązania na rynku.

 

Jesteśmy Strategią dla Marek!

Rozwijamy biznes w internecie

Dajemy Klientom strategiczny plan rozwoju. To pozwala, klientowi wiedzieć co robimy, kiedy oraz w jakim czasie. Z doświadczenia wiemy, że nie wszyscy oferują takie podejście. Gdy się popatrzy na znane marki, to właśnie dzięki strategii zawdzięczają swój rozwój, wizerunek i sprzedaż swoich produktów lub usług. Za każdym sukcesem stoi firma, która wspierała ten rozwój. Warto wybrać firmę która będzie nam w tym towarzyszyć.

Rozwijamy biznes w internecie nie zależnie czy jest to mała, średnia czy duża firma. Nasze działania dopasowujemy, indywidualnie co pozwala rozwijać się każdemu. Poza firmami rozwijamy osoby, które posiadają, swoje hobby i pasję tworząc im markę osobistą. Poza strategią ważna jest, dziś technologia marketingowa która wzbogaca prowadzone kampanie reklamowe przez ekspertów.

Technologie marketingowe

Dziś technologie w internecie są ważnym elementem w biznesie. Technologie to różne oprogramowania marketingowe. Korzystanie z nich wzbogaca możliwości reklamowe i usprawnia działania w rozwoju online. Takie podejście wpływa na lepsze generowanie konkretnych efektów, które chcemy uzyskać. W swoich działaniach opieramy się również o technologie big data. W działaniach dla naszych klientów opieramy się o dane. Analityka internetowa to najlepszy raport dla naszych klientów, pozytywnie wpływa na zwiększenie konwersji. Większość technologii, z której korzystamy oparta jest o uczenie maszynowe. Korzystamy z potencjału sztucznej inteligencji. Jesteśmy innowacyjni.